Prezidentské volby v Moldavsku 2016

2. prosince 2016 v 22:21 | Josef Pepe Ležák |  Evropa
Moldavsko má za sebou prezidentskou volbu. Zvítězil zde s 55,3% předseda Socialistické strany Moldavska (PSRM) a také bývalý ministr financí Igor Dodon. Ten je znám díky svému pro-ruskému smýšlení a skepticismu vůči EU.

Do budoucna by tak rád navázal pevnější vztahy s Ruskem a započal boj proti korupci, jejíž míra je v Moldavsku poměrně vysoká. V minulosti se navíc nechal slyšet, že by rád vytvořil federaci mezi Moldavskem a Podněstřím, což je území původně přisouzené Moldavské republice, nicméně je už od 90. let ovládána separatisty hlásící se spíše k Ruské federaci.

Igor Dodon
(13.11.2016)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KulBymn | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 0:52 | Reagovat

Pokrasnenie armpit brings discomfort, hurts when clicking. To delay trip doctor should not. Lump under the muscle cavity may turn out to be cancer illness. However most often it is result regular use antiperspirants, violation rules personal hygiene, strong sweating. Redness triggers a close clothing, contaminated razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/what-does-a-small-hard-lump-under-armpit-mean>small lump under armpit</a>  
Pain under the arm, redness, lump getting warm? This is the ulcer that should should, after that take medications. first stage treat lotions, anti-inflammatory drugs. When the process switched to second stage, the required surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama